Energialaen tähendab laenu, mis on ette nähtud energia säästmise meetmete rakendamiseks kodus või äris. See võib hõlmata näiteks päikesepaneelide paigaldamist, akende ja uste uuendamist või isolatsiooni parandamist. Energialaen aitab inimestel vähendada oma energiaarveid ja vähendada keskkonnamõju, samuti võib see suurendada kinnisvara väärtust. Lähemalt energialaenust…

Kust saada energialaen?

1. Coop pank pakub Energialaen

Energialaen on lihtne ja soodne viis hajutada kütte- ja elektriarvete maksmist pikema perioodi peale. Coop Pank pakub oma kliendile energialaenu 1% intressimääraga, et aidata toime tulla energiahindade järsku tõusu.

2. Holm pank pakub Kodu energialaen
Kodu energialaen on laen, mis aitab inimestel rahastada projekte kodu energiasäästlikkuse parandamiseks. Laenu saab kasutada näiteks päikesepaneelide või kliimaseadmete paigaldamiseks või akende ja vundamendi külmasildade vahetamiseks. Laenul on kaks erinevat maksegraafikut ja kõiki laenuga seotud toiminguid saab teha digitaalselt. Laenu pakkumine sõltub laenusummast, lepingu kestusest ja krediidivõimekusest.

3. Swedbank pakub Kodu energiatõhususe laen
Laenupakkumine on kodu energiatõhususe parandamiseks renoveerimise abil. Laen sobib erinevate tööde jaoks, nagu maja soojapidavuse parandamine, küttesüsteemi uuendamine ja muud tööd. Laenu saab taotleda alates 20 000 eurost ja eripakkumine hõlmab 0% intressimäära kahe esimese aasta jooksul, lisaks 6-kuuline euribor.

4. SEB pank pakub Roheline-kodulaen
Energiaefektiivsete kodude ehitamise ja ostmise tähtsust rõhutatakse tekstis, mis tutvustab SEB rohelist kodulaenu, mida kasutatakse selle eesmärgi saavutamiseks. Roheline kodulaen aitab vähendada kodu keskkonnamõju ja kommunaalkulusid ning võib pakkuda kinnisvara pikaajalist väärtust.