Elekter 220 on Eesti elektrituru üks suurematest osalejatest, mis pakub konkurentsivõimelisi hindu ja paindlikke teenuseid klientidele üle Eesti.

Eesti Energia on riigi suurim energiakontsern, mis pakub erinevaid energialahendusi nii era- kui äriklientidele. Ettevõtte eesmärk on muuta energiatootmine võimalikult keskkonnasõbralikuks.

Alexela on Eesti juhtiv gaasi- ja elektrimüüja, kes pakub oma klientidele konkurentsivõimelisi hindu ja kvaliteetset teenindust. Ettevõte on tuntud ka oma kütusejaamade poolest, mis paiknevad üle Eesti.

Eesti Gaas on riigi suurim gaasitarnija, mis pakub erinevaid gaasilahendusi nii kodu- kui äriklientidele. Ettevõtte eesmärk on arendada välja jätkusuutlikku gaasiinfrastruktuuri ning suurendada gaasi kasutamist transpordis.

Elektrilevi on Eesti suurim elektrivõrgu ettevõte, mis haldab üle 63 000 km elektriliine ning tagab elektrivarustuse enam kui 500 000 kliendile üle Eesti. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetset elektrivarustust ning arendada välja nutikaid lahendusi elektrivõrgu juhtimiseks.